Pieejamības rīki

Daugmales pamatskola

Erasmus+ projekts “Daugmales pamatskola ceļā uz kompetenču pieeju izglītībā” Nr. 2020-1-LV01-KA101-077311

Erasmus+ projekta “Daugmales pamatskola ceļā uz kompetenču pieeju izglītībā” ietvaros Daugmales pamatskolas direktors un peldēšanas trenera palīgs devās skolotāju darba vērošanas braucienā uz Itāliju.

Lasīt tālāk...

Erasmus + KA2 skolu stratēģiskās partnerības, projekta “Second life” 2019-1-LV01-KA229-060396_1  ietvaros Daugmales pamatskolas skolēnu un skolotāju komanda  uzņēma projekta dalībvalstu pārstāvjus Latvijā 2022.gadā no 6. jūnija līdz 10. jūnijam.

Tā bija projekta noslēdzošā vizīte. Projekta tēma Latvijā- Lietu otrā dzīve.

Pirmajā dienā viesi iepazinās ar Daugmales pamatskolu, kurā viņus sveica skolas koris. Skolēni piedalījās 2 darbnīcās. Viņi veidoja mīļmantiņu no dzijas atlikumiem un izmantojot, sveču atlikumus izveidoja jaunas sveces. Skolotāji tajā laikā apskatīja skolēnu darbu izstādi, kurā arī bija redzami veidojumi no materiāliem, kas jau vienreiz izmantoti. Pēcpusdienā visi devās uz Ķekavas domi, lai satiktos ar Ķekavas novada domes priekšsēdētāju Juri Žilko un galveno projektu vadītāju Māri Ozoliņu.

Lasīt tālāk...

Erasmus+ projekts “Daugmales pamatskola ceļā uz kompetenču pieeju izglītībā” Nr. 2020-1-LV01-KA101-077311

No 21. līdz 25.martam Daugmales skolotājas Astra Orlovska un Guna Bērziņa realizēja “Erasmus+” projektu “JOB SHADOWING”
Turcijā. Projekta aktivitātes notika Turcijas pilsētas Adanas Sehit Yilmaz Bozkurt Secondary School. Šajā skolā projekta dalībnieki tika iepazīstināti ar Adanas skolu mācību procesa norisi un struktūru un Turcijas izglītības sistēmas darbību.
Projekta laikā skolotājas piedalījās arī Adanas skolas skolotāju stundās - angļu valodā, matemātikā, mūzikā, mākslā - pētot metodes, kuras šobrīd ir aktuālas Turcijas izglītības sistēmā. 
Ļoti nozīmīgas bija tikšanās ar skolas administrāciju un pedagogiem, jo tajās dalībnieki izvērtēja iegūtās zināšanas un diskutēja par pieredzi dažādu problēmsituāciju risināšanā.
Pēc atgriešanās skolotājas dalījās pedagoģiskās padomes sēdē. Bildes šeit!

          Erasmus + KA2 skolu stratēģiskās partnerības, projekta “Second life” 2019-1-LV01-KA229-060396_1  ietvaros Daugmales pamatskolas skolēnu un skolotāju komanda  devās uz projekta dalībvalstu pārstāvju tikšanos Kiprā  Tikšanās notika 2022.gadā no 28. februāra līdz 4. martam Tsadā, kas atrodas 8 km no Pafosas. Tāpēc skolēnu un skolotāju apmešanās vieta bija Pafosa.

Lasīt tālāk...

maxresdefault

Seko Facebook


Uzdevumi hrizontal