Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Vietnes apmeklētāju ievērībai! Vietnē ievietotā vizuālā informācija tiek publiskota ar nolūku informēt sabiedrību par notikušo pasākumu norisi. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Ķekavas novada pašvaldība, juridiskā adrese: Gaismas iela 19, k. 9, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai. Personas ir tiesīgas jebkurā laikā lūgt pārzinim dzēst savus datus. Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Galvenā

Sporta svētki Daugmales bērnudārzā „Namiņš”

 

sports
sports
Daugmales bērnudārzā „Namiņš” 16. septembrī notika ģimeņu sporta svētki. Pasākumā apvienojās Tēvu diena ar Olimpisko dienu un tika ievadīta Eiropas sporta nedēļa.

Uz pēcpusdienas sportošanu bija aicināti bērnu vecāki, kuri bija ļoti atsaucīgi un sportiski noskaņoti.

Dalībnieku iesildīšanās bija Olimpiskās dienas rīta vingrošanas kompleksa ģenerālmēģinājums. Katra grupiņa ar vecākiem, brāļiem un māsām veica lielo stiprinieku skrējienu. Stafešu sacensībās bija jādodas uz banku, jāpiešuj poga, jānomakšķerē zivs un jāsalabo auto. Veiklības un koordinācijas veicināšanai darbojās atrakcijas.

Sacensības starp grupām bija azartiskā garā un pozitīvā gaisotnē. Visi dalībnieki pēc kārtīgas sportošanas baudīja uz ugunskura gatavotu cienastu.

Pasākuma vadītāji saka lielu paldies vecākiem par atsaucību, sportisko garu, un bērniem sagādāto prieku.

/Sporta skolotāja Vineta/

 

789px Work life balance rat race