Pedagogi

Andris Ceļmalnieks    Direktors
Kristīne Auguceviča    Direktora vietniece mācību un audzināšanas darbā / 6.klase
Ilze Jasinska    Latviešu valoda un literatūra 5.-9.klasei
Irina Tolstova    Krievu valoda 6.-9.klasei
Anita Muižniece    Angļu valoda 1.-9.klasei / 7.klase / skolēnu pašpārvaldes konsultante
Laima Šmite    3.klase
Sanita Ancveire - Auziņa

2. klase

Inga Ikauniece    Mājturība un tehnoloģijas meitenēm 5.-9.klasei / 1. klase / rokdarbu pulciņš
Iluta Verne    Vizuālā māksla 1.-9.klasei / 4. klase / vizuālās mākslas pulciņš
Mārtiņš Geks    Mājturība un tehnoloģijas zēniem 5.-9.klase / 9. klase / kokapstrādes pulciņš

Žanete Ceļmalniece

Matemātika 5.-9.klasei / ekopadomes vadītāja

Inga Neizaka    Ģeogrāfija, sociālās zinības, Latvijas vēsture, pasaules vēsture 5.-9.klasei
Ilze Aleksūne    Sociālais pedagogs / 8.klase
Zinaida Matisone    Bibliotekāre, mazpulka  "Dzirkstelīte" vadītāja
Eva Šepetovska    Mūzika 1.-9.klasei, koris
Zane Miķelsone    Dabaszinības, ķīmija, fizika, bioloģija, informātika 5.-9.klasei / 5.klase / mazpulka 'Dzirkstelīte"vadītāja
Vaira Kumermane    Sports,  peldēšana 1.-9.klasei / sporta pulciņš
Gunta Švarca    Lietvede