Skolēnu padome

Mēs, skolēnu pašpārvalde, esam skolas skolēni no 6.-9.klasei, kuri vēlas uzlabot skolas dzīvi, sniedz dažādus ieteikumus, reizēm rīko pasākumus un reizēm palīdz pasākumu organizēšanā. Mēs gribam, lai mūsu skola ir pati labākā, tāpēc, ja tev ir kāda brīnišķīga ideja, kā mūsu skolas dzīvi padarīt labāku un interesantāku, droši sazinies ar kādu no mums vai atstāj savu ieteikumu ierosinājumu kastītē skolas vestibilā. Kopā mēs varam!

Padomes vadītāja - Anna Silvija Diša

Padomes vadītājas vietniece - Paula Žanete Meijere

Pārējie dalībnieki:

9.klase - Anna Silvija Diša, Evelīna Auguceviča, Sintija Altroka, Jūlija Žavoronkova, Rainers Stauro, Gunārs Ulpe, Paula Purava-Čače, Paula Osemļjaka, Alberts Vareiko, Lūcija Beitāne, Jēkabs Kunstmanis

8.klase - Sanija Zeltiņa, Daniela Auguste Krūmiņliepa, Paula Žanete Meijere

7.klase - Klāvs Freimanis, Niks Elvis Strods