Daugmales pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Marģers, Anastasija

Tālrunis: +371 67957894

vide
vide
 Skolēnu pašpārvalde otro semestri skolā iesāka mērķi noskaidrot skolas skolēnu viedokli par skolas vidi, tāpēc janvāra mēnesī notika cītīgs darbs pie anketas izstrādāšanas. Ņemot vērā, ka lielākajai daļai pašpārvaldes dalībnieku šis bija pirmais mēģinājums veikt tik liela apjoma pētījumu, tikai pēc rezultātu apkopošanas sapratām, ka jautājumus jāuzdod pēc iespējas precīzāk vai ka daži no tiem bija lieki, jo viedokļus nebija iespējams apkopot, tomēr par savu darbu esam ļoti lepni un nākamajā gadā noteikti anketu pilnveidosim.

Anketēšanā piedalījās 97 no 135 skolēniem un tika pārstāvēti 1.-9.klašu skolēni.

Sakām lielu paldiesklašu audzinātājiem, kuri klases stundā lūdza skolēnus anketas aizpildīt un ļoti ātri aizpildītās anketas nogādāja mums.

Grūtākais darbs, protams, bija rezultātu apkopošana, tomēr apmēram nedēļas laikā visi dati bija salikti tabultā un tālāk veicās raiti. Rezultāti pieejami šeit: 
http://ejuz.lv/anketapasparvalde

Ja tev ir kādi papildus jautājumi vai ieteikumi saistībā ar skolēnu veidokļa nosakidrošanu, sazinies ar kādu no mums.

/Skolēnu pašpārvalde/

maxresdefault

Seko Facebook