Daugmales pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Marģers, Anastasija

Tālrunis: +371 67957894

xf
xf
Daugmales mazpulka „Dzirkstelīte”mazpulcēni Samanta Auguceviča, Agnese Mamonova, Oto, Raivo, Rodrigo Lūši, Markuss Geks 2.un 3.novembrī Jaunjelgavā piedalījās pasākumā «Latvijas karavīrs laikmetu griežos»  kopā ar jauniešiem no Latvijas jaunatnes organizācijām: Jaunsardze, biedrība «Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija», Sēlijas novada skolu jaunieši.

2.novembrī mēs tikāmies sadraudzības pasākumā Jaunjelgavas vidusskolā, kur prezentējām savu organizāciju un izveidojām komandas orientēšanās sacensībām.

3.novembrī no rīta notika orientēšanās sacensības ar kontrolpunktiem Jaunjelgavas centra kultūrvēsturiskajās un nozīmīgākajās vietās.

 

Šajās sacensībās Rodrigo un Raivo Lūšu komanda ieguva 3.vietu.

Pēc sacensībām  Vecpilsētas parkā bija apskatāma Nacionālo bruņoto spēku ieroču un ekipējuma izstāde, savukārt NBS Štāba bataljona Godasardzes rotas karavīri demonstrēja defilē programmu.

Jaunjelgavas kultūras namā notika svinīgais pasākums, kura ietvaros norisinājās diskusijas ar biedrības «Latvijas ģenerāļu klubs» pārstāvjiem, sarunas ar karavīriem par viņu ikdienu starptautiskajās operācijās.  Pasākumu kultūras namā noslēdza Jaunjelgavas novada bērnu un jauniešu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu svētku koncerts «Būt laimīgam Sēlijā…».

Šis skaistais pasākums noslēdzās ar svinīgu lāpu gājienu uz Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem izveidoto piemiņas vietu Daugavas malā, kur tika atklāta Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem veltītā piemiņas stēla.  Pēc tam «Latvijas ģenerāļu kluba» pārstāvji kopā ar Jaunjelgavas novada domes vadību, skolu jaunatni un jaunatnes organizācijām iestādīja piemiņas kokus.

xf
w
r
fs
d
a
  • xf
  • w
  • r
  • fs
  • d
  • a
  • maxresdefault

    Seko Facebook